Współpraca

Współpraca dziennikarska

Chcesz zamówić u mnie tekst na własną stronę lub stworzyć go wspólnie ze mną? Chcesz zaprosić mnie do odcinka Twojego podcastu? Potrzebujesz mojego komentarza? Napisz!
Kontakt

Lekcje, warsztaty, prelekcje

Mam doświadczenie w prowadzeniu lekcji na temat I wojny światowej oraz warsztatów dziennikarskich dla uczniów szkół podstawowych. Prowadziłam lekcje zarówno w publicznej wiejskiej podstawówce, jak i w miejskiej szkole prywatnej. Opowiadam o historii i o dziennikarstwie z ogromną pasją, przynoszę liczne pomoce dydaktyczne. Potrafię zainteresować uczniów o różnym stopniu uzdolnienia. Jeśli jesteś przedstawicielem placówki kulturalnej, nauczycielem lub rodzicem i chcesz, aby takie zajęcia odbyły się w szkole Twojego dziecka — napisz!
Kontakt

Udział w innych projektach

Jesienią 2022 roku zostałam zaproszona do wzięcia udziału w projekcie badawczym doktorów socjologii Uniwersytetu Łódzkiego. Udzieliłam im wywiadu na temat pracy jako twórca internetowy i podzieliłam się moimi spostrzeżeniami na temat nowych zjawisk w mediach społecznościowych na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy.

Potrzebujesz podobnej konsultacji lub masz jakikolwiek inny pomysł na współpracę? Napisz!
Kontakt

Paryżewo

Czytaj oraz wspieraj dziennikarstwo i publicystykę na wysokim poziomie.
Zobacz, kto mnie rekomenduje:
Więcej
paryzewo.pl 2023 - wszystkie prawa zastrzeżone